Адвокатське об’єднання «Твій адвокат» - адвокати для громадян та бізнесу в Тернополі та області

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат»

Адвокати для громадян та бізнесу в Тернополі та області

Консультуємо по розлученню та аліментах, поділу майна, вихованню дітей та представництво інтересів в суді. Працюємо в справах про розлучення без згоди іншої сторони, без вашої присутності. Рішення суду про аліменти можете отримати за 30 днів.

Представляємо інтереси в суді в цивільних, господарських та адміністративних справах в Тернополі та області. Працюємо офіційно, по прозорому договору, є різні варіанти співпраці та цінові пропозиції. Працюємо швидко та на результат, не беремося за справи, які не можемо реалізувати. Ваша присутність у суді не обов’язкова.

Надаємо юридичні консультації щодо договорів, складемо договір або проаналізуємо уже готовий договір на відповідність до закону та ваших інтересів.

Зареєструємо зміни до статуту компанії: назву компанії, учасників, КВЕДи, юридичну адресу, розмір статутного капіталу, тощо. Термін виконання: 3 робочих дні.

Досвідчені адвокати допоможуть швидко зареєструвати ваш бізнес. Порадимо найкращу форму діяльності для вас, систему оподаткування, оберемо КВЕДи. Зареєструємо бізнес підготуємо усі документи від 3-5 робочих днів, на руки ви отримаєте готові документи.

Оскаржимо постанову поліції, представимо ваші інтереси у суді в справах про ДТП у Тернополі та області. Стягнення майнової та моральної шкоди в дорожніх справах.

Консультуємо, оформляємо і супроводжуємо угоди по приватній та комерційній нерухомості. Перевіряємо забудовника за 1 день. Перевіряємо нерухомість на вторинному ринку. Ми убезпечмо вас від ризиків при купівлі чи продажі нерухомості та збережемо ваші гроші.

Знайомтесь з нашими адвокатами

Ольга Боднар

Ольга Боднар

Керуючий об'єднання, адвокат, медіатор

Сергій Алексенко

Сергій Алексенко

Юрист, заступник керуючого об’єднанням

Руслана Козак

Руслана Козак

Адвокат, партнер

Сніжанна Дячук

Сніжанна Дячук

Помічник адвоката

Індивідуальність

Ретельного вивчаємо специфіку Вашої діяльності

Результативність

Не беремося за справи, які не зможемо реалізувати

Конфіденційність

Не розголошуємо конфіденційні дані

Прозорість

Співпраця з клієнтами регулюється договором

Маєте питання?

Напишіть нам у чат

Безкоштовна консультація до 15 хвилин