Адвокатське об’єднання «Твій адвокат»

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат»

Адвокати для громадян та бізнесу в Тернополі та області

Нам ви  можете довірити свої справи. Досвід наших адвокатів говорить сам за себе, середній стаж їх роботи – більше 10 років у кожного. Усі ці роки ми накопичували знання та вміння роботи в судах, роботи із людьми та бізнесом. Працюючи з нами, цей досвід працюватиме на благо вашого результату!

Захистимо ваші інтереси в суді, консультуємо по розлученню та аліментах, поділу майна, вихованню дітей. Працюємо в справах про розлучення без згоди іншої сторони, ваша особиста присутність не обов’язкова. З нами ви можете отримати рішення суду про аліменти всього лише за 30 днів.

Представляємо інтереси в суді в цивільних, господарських та адміністративних справах в Тернополі та області. Працюємо офіційно, по прозорому договору, у нас є різні варіанти співпраці та цінові пропозиції. Працюємо швидко та на результат, не беремося за справи, які не можемо реалізувати. Ваша присутність у суді не обов’язкова.

Надаємо юридичні консультації щодо договорів, складемо договір або проаналізуємо уже готовий договір на відповідність до закону та ваших інтересів.

Зареєструємо зміни до статуту компанії: про назву компанії, учасників, КВЕДи, юридичну адресу, розмір статутного капіталу, тощо. Термін виконання: 3 робочих дні.

Досвідчені адвокати допоможуть швидко зареєструвати ваш бізнес. Порадимо найкращу форму діяльності, систему оподаткування, оберемо КВЕДи. Зареєструємо бізнес підготуємо усі документи від 3-5 робочих днів, на руки ви отримаєте готові документи.

Оскаржимо постанову поліції, представимо ваші інтереси у суді в справах про ДТП у Тернополі та області. Стягнення майнової та моральної шкоди в дорожніх справах.

Консультуємо, оформляємо і супроводжуємо угоди по приватній та комерційній нерухомості. Перевіряємо забудовника за 1 день. Перевіряємо нерухомість на вторинному ринку. Ми убезпечмо вас від ризиків при купівлі чи продажі нерухомості та збережемо ваші гроші.

Знайомтесь з нашими адвокатами

Ольга Боднар

Керуючий об'єднання, адвокат, медіатор

Сергій Алексенко

Адвокат, заступник керуючого об’єднанням

Руслана Козак

Адвокат, партнер

Сніжанна Дячук

Помічник адвоката

Індивідуальність

Для нас немає типових справ, ретельно вивчаємо кожну справу.

Результативність

Не беремося за справи, які не зможемо реалізувати. Задоволений клієнт – наша головна перемога.

Конфіденційність

Уся ваша інформація захищена адвокатською таємницею.

Прозорість

Співпраця з клієнтами регулюється договором.

Маєте питання?

Напишіть нам у чат

Безкоштовна консультація до 15 хвилин