1.
Надсилаєте нам документи
в електронному вигляді
1.
в електронному вигляді
2.
оплачуєте банківською карткою, або мобільним додатком
3.
про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення аліментів
Я – Ольга Боднар, CEO в Адвокатське об’єднання “Твій адвокат”, спеціалізуюся на сімейних справах і судах, допоможу вам стягнути аліменти без походу в суд, або зроблю все сама під ключ.
Долучайтеся
Для того аби в адвоката були повноваження представляти та захищати інтереси свого клієнта, вони мають підписати договір про надання правової допомоги. В договорі прописуються взаємні права та обов’язки адвоката та клієнта, особливості їхньої співпраці, гонорар адвоката та будь-які інші умови, важливі для сторін договору.
Питання звучить дещо дивно, так? Але з нашої практики можемо сказати, що клієнти часто недоговорюють усіх обставин справи, вважають їх неважливими, а деякі взагалі приховують їх. Це помилка! Між Вами і адвокатом не повинно залишатися жодних недомовленостей стосовно Вашої справи.
Деталі, які клієнт вважає несуттєвими нерідко можуть стати ключовими та можуть змінити усю правову позицію по справі. Для адвоката абсолютно усі обставини справи важливі!.
Все залежить від домовленостей між адвокатом та клієнтом та умов укладеного між ними договору. Клієнт за власного бажання може самостійно збирати докази по справі, але адвокату законом надано право збирати відомості про факти, що можуть бути використані як докази, в установленому законом порядку запитувати, отримувати і вилучати речі, документи, їх копії, ознайомлюватися з ними та опитувати осіб за їх згодою.
Також адвокат наділений правом ознайомлюватися на підприємствах, в установах і організаціях з необхідними для адвокатської діяльності документами та матеріалами (крім тих, що містять інформацію з обмеженим доступом).
Ще однією причиною працювати з адвокатом, є те, що він може направляти адвокатський запит – запити на інформацію по конкретній справі до підприємств, установ та організацій усіх форм власності. Це є ефективним інструментом, оскільки організації зобов’язані надати відповідь на нього протягом 5-ти календарних днів. Юристи ж звертаються до установ у загальному порядку, відповідно до закону «Про звернення громадян».
Ні, в більшості випадків, особиста участь в судових засіданнях не обов’язкова. Ваші інтереси перед судом може представляти інша особа за довіреністю або на підставі ордеру (якщо представником є адвокат).
Законом, не передбачено конкретного переліку справ в яких особиста участь обов’язкова, але одночасно, за виняткових обставин суд може визнати явку сторони обов’язковою для дачі особистих пояснень по справі. Тобто, це залежить від правової природи справи та її індивідуальних особливостей.
Жоден адвокат не дасть Вам точної відповіді на це питання, адже на приблизно на 80 відсотків це не в його компетенції. Тривалість судового процесу залежить:
Із нашої практики, скажемо, що тривалість судового процесу може становити від 2 місяців у малозначних справах і до, навіть, років у складних справах.
Людина, яка звертається до адвоката хоче отримати гарантію того, що його справа буде виграшною, і що адвокат владнає усі його питання. На жаль, конкретних гарантій адвокат не може давати!
Перш за все, через правила адвокатської етики. Так, перед початком співпраці з клієнтом, адвокат зобов’язаний повідомити клієнта про існуючу практику в подібних справах, розповісти йому про можливі позитивні та негативні результати справи, але він не може гарантувати конкретного результату.
Згідно пункту 13 Правил адвокатської етики рекламні матеріали про адвокатську діяльність не можуть містити заяв про вірогідність успішного виконання доручень та інших заяв, що можуть викликати безпідставні надії у клієнтів.
Відсутність точних гарантій в адвоката пояснюється і звичайним здоровим глуздом. Адже, на результат справи, крім роботи адвоката впливають і багато інших факторів: обставини справ, кількість та якість доказів, позиція протилежних сторін, якість судового процесу, тощо.
Нас дивують рекламні оголошення інших адвокатів які запевняють, що працюючи із ними клієнт стовідсотково виграє справу! Друзі, нехай вами не маніпулюють такі слова, завжди мисліть тверезо!
Наші адвокати ніколи не дають стовідсоткової гарантії на виграш справи і завжди повідомляють клієнта, про те що існує ймовірність протилежного результату, навіть якщо вона дуже мала.
Водночас, ми завжди намагаємося стати на сторону клієнтів та дати їм додаткові гарантії: встановили для себе правило, що якщо справу програно в суді першої інстанції, апеляційну скаргу пишемо безкоштовно!
Робимо усе для того аби наші клієнти відчували, що їхні справи в безпеці! Якщо раптом і у вас є юридичні питання, і ви шукаєте для них надійні руки, телефонуйте та записуйтеся на консультацію.
Адвокат Боднар Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ: 2851109666
Юридична адреса: 46008 м. Тернопіль, вулиця Тараса Шевченка, 33/3
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю номер 278 від 14 жовтня 2010 р.
Телефон: +38(067) 844 22 74