Суди

Представимо інтереси в суді в цивільних, господарських та адміністративних справах в Тернополі та області. Працюємо офіційно, по прозорому договору, є різні варіанти співпраці та цінові пропозиції. Працюємо швидко та на результат, не беремося за справи, які не можемо реалізувати. Ваша присутність у суді не обов’язкова.

Судові тяганини, рідко асоціюються із чимось приємним, для багатьох – це стрес та значні витрати часу. Для адвокатів це не виклик, а частина щоденної роботи.

Ви можете бути впевнені, у співвідношенні ціни і якості нашої роботи. Прозоре ціноутворення – те чим, ми керуємося у своїй роботі.

Варіанти співпраці:

Погодинна оплата - від 400 грн/год.
Пакет послуг

Пакет послуг:

1) Базовий – від 4 200 грн
позов, консультація, моніторинг справи в суді , складання 2-ох процесуальних документів, участь в 2-ох судових засіданнях
2) Стандартний – від 8550 грн
позов, консультація, моніторинг справи в суді, складання 5-ти процесуальних документів, участь в 5-ох судових засідань, адвокатські запити, додаткова позовна вимога, зміна позовних вимог, зустрічний позов, отримання рішення суду.
3) Преміум – від 15000 грн
позов, консультація, моніторинг справи в суді, необмежена кількість процесуальних документів та судових засідань, адвокатські запити, додаткова позовна вимога, зміна позовних вимог, зустрічний позов, отримання рішення суду, за потреби - складання апеляційної скарги.

Маєте питання?

Напишіть нам у чат

Телефонуйте: Viber, WhatsApp, Telegram