Реєстрація бізнесу

Реєстрація бізнесу в Тернополі та області. Досвідчені адвокати допоможуть швидко зареєструвати ваш бізнес. Порадимо найкращу форму діяльності для вас, систему оподаткування, оберемо КВЕДи. Зареєструємо бізнес підготуємо усі документи від 3-5 робочих днів, на руки ви отримаєте готові документи.

Пам’ятайте, аби ваш бізнес діяв злагоджено у майбутньому, найперше потрібно подбати про його грамотну державну реєстрацію: потрібно визначитися у якій формі ви хочете діяти, обрати систему оподаткування, підготувати реєстраційні документи та подати їх для реєстрації.

Звучить нелегко, адже така процедура, окрім вашого часу та уваги, потребує спеціальних юридичних знань.

Допоможемо зареєструвати бізнес:

1) Порадимо щодо організаційно правової - форми вашої підприємницької діяльності: можливо вам варто зареєструватися простим підприємцем, а можливо відкрити власну компанію.
2) Проконсультуємо з усіх важливих питань: починаючи від того, як назвати компанію, вибору юридичної адреси та закінчуючи КВЕДами (коди видів економічної діяльності), які варто прописати в офіційних документах.
3) Підготуємо необхідні документи – заповнимо реєстраційну картку або розробимо протокол зборів учасників та статут, якщо ви реєструєте компанію.
4) Подамо усі документи державному реєстратору.
5) Зареєструємо ваш бізнес у податковій.
6) За необхідності, допоможемо із виготовленням печатки, відкриттям банківського рахунку, чи отриманням електронного цифрового підпису.

Співпрацюючи із нами Вам не прийдеться оббивати бюрократичні кабінети самостійно та хвилюватися, чи уся документація складена вірно та відповідає закону. Ви отримаєте на руки готовий бізнес.

Зареєструємо ваш бізнес у короткі строки – до 5 робочих днів.

Маєте питання?

Напишіть нам у чат

Телефонуйте: Viber, WhatsApp, Telegram