Зміни до статуту

Зареєструємо зміни до статуту компанії: назву компанії, учасників, КВЕДи, юридичну адресу, розмір статутного капіталу, тощо. Термін виконання: 3 робочих дні.

Зміни в статут юридичної особи потрібно вносити якщо у вашого бізнесу змінилися учасники, керівник чи місцезнаходження, або ж ви плануєте додати ще один чи пару КВЕДів, хочете дати своїй справі нову назву чи просто привести статут до вимог чинного законодавства.

Державному реєстратору необхідно подати такі документи:

1) Заповнену реєстраційну картку;
2) Статут в новій редакції;
3) Протокол загальних зборів учасників товариства про затвердження статуту в новій редакції. Справжність підписів на цих документах має бути засвідчена нотаріально;
4) Квитанцію про внесення адміністративного збору за державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи.

Щоб внести навіть найменші зміни до статуту юридичної особи, вам прийдеться підготувати багато документів, не забувайте, що зробити це потрібно юридично правильно, аби державний реєстратор не змушував вас десятки разів їх переробляти або взагалі відмови у реєстрації.

Ми надамо вичерпну юридичну консультацію стосовно змін до статуту, розробимо усі необхідні документи та зареєструємо їх у найкоротші терміни від – 1 до 3 днів.

Маєте питання?

Напишіть нам у чат

Телефонуйте: Viber, WhatsApp, Telegram