Skip to main content

Юридична допомога для українців за кордоном

By 08.02.202110 Лютого, 2021Блог

Багато українців в пошуках кращого майбутнього живе або працює за кордоном. Але зв’язок таких людей з Україною міцний: тут рідні люди, нерухомість чи інше майно. Ці «зачіпки» інколи дають про себе знати і потребують втручання юристів.

Але, українці закордоном часто відтягують вирішення своїх юридичних питань «поки не приїдуть додому», і тим самим із справи яку можна вирішити за місяць-два, роблять собі проблеми на роки.

Чому так відбувається? Вони не знають, що юридичні питання можна вирішувати дистанційно, а з адвокатами можна працювати онлайн!

У мене в клієнтах чимало закордонних українців: серед них і справи про розлучення, стягнення аліментів, спадкові справи, спори щодо майна чи стягнення грошей.

Співпраця між мною і такими клієнтами відбувається за зрозумілою процедурою:

1) Первинні консультації ми проводимо онлайн: Viber, Telegram, Skype, відеодзвінки.

2) Якщо ми з клієнтом домовилися про співпрацю, то узгоджуємо договір про надання правничої допомоги, який я надсилаю на електронну пошту чи в один із месенджерів. Клієнт його роздруковує у себе на місці, підписує та надсилає поштою в Україну.

3) На підставі підписаного клієнтом договору я представляю його інтереси в судах чи інших органах, готую потрібні документи (які обов’язково узгоджую із клієнтом через той самий онлайн).

Якщо ж клієнт ще знаходиться в Україні, але планує виїхати закордон і розуміє, що не зможу бути особисто присутнім в суді – це ще краще: ми підписуємо договір або засвідчуємо потрібну заяву у нотаріуса і все! Клієнт може спокійно їхати за кордон!

Все просто і зрозуміло. Зараз можна завжди залишатися на зв’язку із своїм адвокатом, маючи для цього лише смартфон і доступ до Інтернету. Статистика мого профілю показує, що 4% моєї аудиторії читають мене із закордону.

Наш телефон: (067) 271 71 24
Наша адреса: м. Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703