Skip to main content

Як підготуватися до консультації в адвоката?

By 17.06.20207 Серпня, 2020Блог

Перед тим як йти в перукарню, треба чітко розказати перукарю, яку зачіску ти хочеш, а ще краще – показати йому фото для прикладу. Інакше у вас є всі шанси на кумедну стрижку,  і тривале чекання “поки відросте”. Так само й з адвокатом, перед тим як йти на консультацію – до неї краще підготуватися.

Аби візит до адвоката пройшов ефективно, візьміть до уваги наступні  поради. Дотримуючись їх, вам вистачить і пів години для змістовної юридичної консультації, отже:

️ 1) Визначте мету вашої консультації. Дайте відповідь собі на питання: для чого я йду до адвоката і що хочу від нього почути? Ви задаєте тон бесіді: поговорити про життя краще із психологом, а не на платній консультації із адвокатом.

2️) Розкажіть адвокату усі відомі деталі вашої справи. На консультації не намагайтеся “прикрашати” дійсність, перекручувати інформацію, розказувати лише частину обставин. Не хвилюйтеся: усе сказане залишиться в стінах адвокатського кабінету, адже адвокати за законом мають зберігати адвокатську таємницю.

3️) Принесіть адвокату усі наявні у вас документи, що стосуються справи. Адвокати довіряють лише документам, слова без підтверджень залишаються лише припущеннями із якими важко працювати.

4️) Перед консультацією підготуйте (краще навіть виписати) питання, які хочете задати адвокату. Якщо будете мати перед собою чіткий список – і вам і адвокату буде легше!

5️) Уточніть важливі для вас деталі співпраці з адвокатом: поясніть на який результат ви розраховуєте, запитайте яка вартість роботи адвоката, приблизні строки роботи, які докази  ще потрібно зібрати, розпитайте про реальну практику вирішення подібних справ.

6️) Ставте адвокату уточнюючі запитання: якщо щось залишилось для вас незрозумілим, не соромтеся та розпитайте про це детальніше. Від адвокати ви маєте вийти із відповідями, а не із ще більшою купою запитань.

Такий підхід до юридичних консультацій дозволить вам не тільки швидко і гарантовано вирішити ваше питання, а й заощадити гроші та час.

Нагадуємо, що вартість  консультації адвокатів АО “Твій адвокат” : 300 грн – 30 хв., 500 грн – 1 год. Телефонуйте  067 271 71 24 (консультуємо і онлайн Telegram, Viber)