Skip to main content

Як перевірити наявність штрафів за порушення ПДР?

Для того аби перевірити чи є в тебе штраф за порушення правил дорожнього руху не потрібно чекати, аби до тебе поштою прислали паперову постанову про адмін правопорушення- це можна зробити й онлайн. Розповідаємо про 3 способи, як це зробити.

  1. Електронний кабінет водія

Якщо ви досі не знайомі із цим сервісом, шукайте його за посиланням https://e-driver.hsc.gov.ua/ або просто загугліть. Зареєструватися в електронному кабінеті можна через електронний цифровий підпис, через банк у якому у вас є карточка або за допомогою номера телефону (для абонентів Kyivstar, Vodafone та Lifecell). Увійшовши у систему на головній сторінці ви одразу побачите штрафи за порушення вами правил дорожнього руху, якщо такі є.

2. Сайт МВС

Цей спосіб для тих, хто не любить жодних реєстрацій на веб ресурсах. Система тут напрочуд проста – вводите номер транспортного засобу, ідентифікаційний номер, або серію і номер паспорту, або серію та номер посвідчення водія, проходите просту ідентифікацію, що ви не робот, і натискаєте «перевірити».

3. Телеграм-бот

Вам потрібно мати профіль в Telegram та ввести в пошуку «Штрафи ПДР» або шукайте бот за нікнеймом @ShtrafyPDRbot
Пропишіть в чат-боті номерний знак свого автомобіля, введіть або серію і номер водійського посвідчення, або ідентифікаційний номер, або серію та номер паспорта. Після цього за допомогою бота ви зможете дізнатися, чи є у вас штрафи, і за потреби одразу оплатити їх онлайн.

Перевірка штрафів онлайн особливо актуальна зараз – із поступовим запровадженням автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, коли листи щастя не виписує поліцейський та передає їх тобі в руки, а коли вони безшумно приходять тобі в поштову скриньку. Тому користайтеся сучасними сервісами, а головне – не порушуйте правил дорожнього руху👌

АО “Твій адвокат”

📲 (067) 351 35 00
🏪 м. Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703