Skip to main content

Кейс: стягнення боргів по аліментах та зміна аліментів

В  багатьох отримувачів аліментів є спільний біль: їх недостатній розмір, несвоєчасна оплата аліментів, або взагалі відсутність таких оплат. Як діяти у таких ситуаціях розповімо вам на прикладі з особистої практики.

 Колишній чоловік нашої клієнтки роками не сплачував аліментів на доньку. Дії державних виконавців по справі були неефективним: виконавчі документи то губилися, то передавали від одного виконавця до іншого, через що аліменти так і не сплачувалися.

Спочатку клієнтка намагалася владнати ситуацію самостійно, але у виконавчій службі її або ігнорували, або “годували” обіцянками.  Зрушити ситуацію з мертвої точки  їй вдалося після того, як вона почала працювати по справі зі мною, адвокатом.

Виконавча уже не ігнорувала наші адвокатські запити: на боржника по аліментах було накладено заборони на  керування автомобілем та на виїзд закордон, а також накладено арешт на майно.

Окрім того,  вдалося з’ясувати, що батько дитини, почав працювати на керівній посаді у державній установі, а до цього він був “вічно” безробітним.

У зв’язку з такими обставинами ми подала позов про зміну способу стягнення аліментів у частці від доходу та стягнення пені за несвоєчасну сплату аліментів, який суд задоволив повністю та стягнув із батька дівчинки  понад 50 000 грн пені. 

Велика сума заборгованості та пені по аліментах змусило виконавців стягувати із батька щомісячно 50 % його  заробітної плати.Тепер фінансова можливість відпочити влітку з’явилася і в дитини, а не лише в її батька!

Лише найнявши адвоката та наважившись  на  новий судовий процес, наша клієнтка домоглася сплати заборгованості по аліментах та навіть, збільшення їх розміру.

Якщо і у вас подібна ситуація, не вагайтеся, адже ви дієте задля благополуччя власної дитини. Тим паче, що у таких справах не потрібно сплачувати судового збору, а витрати на адвоката буде стягнено із платника аліментів (якщо справу буде виграно).

Залишилися питання? Для консультації телефонуйте – 380672717124 (консультуємо в тому числі і дистанційно – по телефону, чи онлайн Viber, Telegram)