Skip to main content

Оскарження рішень Держпраці

By 02.03.202014 Квітня, 2020Кейси, Суди
Оскарження рішень Держпраці

Одна голова добре, а дві краще! Це підтверджується і нашою практикою: адвокати АО «Твій адвокат» Ольга Боднар та Сергій Алексенко успішно представили інтереси підприємства у судовому спорі із Держпрацею.

Адвокати через суд скасували штраф в розмірі більше 3 000 000 (Трьох мільйонів) грн. Він на наших клієнтів був накладений за, ніби то, допущення більше 20 працівників до роботи без укладення трудових договорів та без повідомлення про це податкової служби.

Справа була не з легких! Але впевнено скажемо, що наші адвокати зробили колосальну роботу: вони обрали правильну правову позицію та зібрали і опрацювали достатньо доказів, аби довести, що накладення штрафу було незаконним.

Лише позов із усіма додатками містив близько 500 аркушів, а уже в судовому процесі нами було подано чимало додаткових заяв , а також допитано багатьох свідків.

Суд першої інстанції у позові відмовив, проте нам вдалося відстояти права клієнта в апеляційному суді, який все-таки скасував незаконний штраф. Наші адвокати, довели що дії Держпраці були незаконними і підприємство не приховували трудові відносини, адже усі підрядники:

  • надавали лише конкретні послуги, а не виконували трудові обов’язки.
  • отримували винагороду за договором, а не заробітну плату. Ціна за кожну послугу прописувалася в угодах, до яких додавалися акти виконаних робіт та калькуляції.
  • самостійно організовували власну роботу, здійснювали її на власний ризик і не підпорядковувалися трудовому порядку підприємства.
  • мали основне місце роботи в інших роботодавців.
  • за виплачену винагороду підприємством сплачено усі податки, відповідно до чинного закону.

Ми підтримуємо ведення «білого» бізнесу, ми за те, аби держава отримувала належні їй податки, а права працівників були захищені. Але, ми однозначно проти незаконних дій контролюючих органів, які своїми необґрунтованими рішеннями ставлять під ризик діяльність та існування самого бізнесу.

Якщо ваш бізнес в небезпеці, або якщо ви хочете зменшити всі ризики в його діяльності, ви знаєте куди звертатись.

АО «ТВІЙ АДВОКАТ» – РЕЄСТРАЦІЯ ТА ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВОД БІЗНЕСУ!