Skip to main content

Дорожній адвокат

Оскарження постанов поліції, представництво ваших інтересів у суді в справах про ДТП у Тернополі. Стягнення майнової та моральної шкоди в дорожніх справах.

До нас звернувся клієнт, який стверджував, що на нього безпідставно склали протокол про адміністративні правопорушення передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП (відмова від проходження обстеження на стан алкогольного сп’яніння).

Клієнта обурили незаконні дії працівників поліції. Для початку, хочемо сказати, що ми однозначно за дотримання правил дорожнього руху та за безпеку на дорозі, але ми проти безпідставних і незаконних обвинувачень.

Після дослідження протоколу про адміністративне правопорушення адвокат виявила, що він складений із значними процесуальними порушеннями, а обвинувачення поліції ґрунтуються на неналежних доказах.

Протокол, який був наданий поліцейськими нашому клієнту і той, який був поданий ними до суду відрізнялися. Очевидним став той факт, що працівники поліції подали суду протокол із поясненнями свідків, які в дійсності не були присутні у момент затримки клієнта.

Це є суттєвим порушенням, адже по-перше, огляд на стан алкогольного сп’яніння проводитися на місці зупинки Транспортного засобу за обов’язкової присутності двох свідків, а по- друге, не допускається унесення додаткових записів після того, як протокол про адміністративне правопорушення підписано особою, стосовно якої його складено.

Також, під час судового засідання за допомогою правильно обраної правової позиції та сукупності доказів (серед яких і відео із нагрудної камери поліцейського), було доведено, що наш клієнт не керував автомобілем. Поліцейські підійшли до нього, коли авто стояло на обочині дороги, двигун не працював, фари були вимкнені.

Усі ці факти та обставини в сукупності дали результат – судом справу закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення, а права особи захищено (справа № 607/2278/19, повний текст рішення – http://reyestr.court.gov.ua/Review/82093022).

З цієї історії можна зробити наступні висновки:

  1. Пам’ятайте, що поліція має право скласти на вас протокол про адмін. відповідальність, за те, що Ви відмовляєтесь проходити тест на алкоголь ЛИШЕ ЯКЩО ВИ КЕРУВАЛИ, а не коли ви просто сиділи в авто!
  2. Під час огляду на алкогольне сп’яніння – обов’язкова наявність двох свідків!
  3. Вимагайте, аби Вам надали другий примірник протоколу про адмін. Правопорушення! І пам’ятайте, що поліцейські не мають права вносити у нього зміни та доповнення!
  4. Якщо у Вас виникли сумніви, щодо законності дій поліції ОБОВ’ЯЗКОВО скористуйтеся правовою допомогою. Якби наш клієнт не звернувся до нас він би скоріше усього би став «щасливим» платником багатотисячного штрафу.
  5. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, будьте відповідальним водієм! Знайте про свої права та не допускайте їх порушень!

Отримайте послугу: Дорожнього адвокату