Skip to main content

Адвокат за рахунок опонента

By 18.02.202117 Травня, 2021Блог, Суди

Інколи люди не відтягують судові процеси, бо розуміють – це потягне додаткові грошові витрати, зокрема і на послуги адвоката. Та чи причина це «законсервовути» власні юридичні проблеми?

Моя однозначна відповідь – ні!

Якщо особа впевнена у своїй правоті, а її права порушуються – потрібно йти до адвоката та судитися: у випадку виграшу справи, витрати на адвоката можуть бути стягнені із протилежної сторони.

Головне у цій справі пересвідчитися, що адвокат, із яким ви будете працювати, діє «по білому»: адвокат повинен підписати із особою договір про надання правової допомоги, дати своєму клієнту рахунок на оплату своїх послуг, а потім у судовому процесі надати суду докази на підтвердження оплати своїх послуг (банківські квитанції, акти виконаних робіт, тощо).

Із своїми клієнтами я працюю саме так. Для справедливості підміну, що суд може не у повному обсязі стягнути витрати на адвоката, а лише частину.

Тим не менш, у мене багато справ, де суд зобов‘язав опонента повністю компенсувати витрати на правничу допомогу для моїх клієнтів.