Skip to main content

Адвокат для судових процесів

By 11.02.202117 Травня, 2021Блог

Із чим у вас асоціюється судовий процес? Напевно, для пересічної людини – це хвилювання, незвична атмосфера та невпевненість у своїх словах та вчинках.

Якщо до цього «коктейлю» додати неприязливі стосунки, чи навіть конфлікт із протилежною стороною – то судові засідання взагалі не хочеться відвідувати.

Шо робити у таких випадках? Впевнена, що кожен має займатися своєю роботою, а тому доручити суди адвокатові – правильне та розумне рішення.

Адвокати в судах відчувають себе впевнено, а не розгублено, їх емоції не зможуть нашкодити судовому процесу. Адвокатом не будуть керувати особисті образи, а лише тверезий розум!

Як, адвокат, я можу представляти ваші інтереси в судах, а ви в той час можете забути про відвідини судових засідань.

Ціни на такі послуги залежать від складності справи, знаю, що ви хочете почути конкретні цифри, але я називаю їх лише після вивчення обставин.

Але, запевняю, що мої клієнти можуть бути впевнені:

  • я працюю по договору (тому у судових процесах завжди ставлю питання про стягнення свого гонорару із другої сторони);
  • я чітко визначаю вартість своїх послуг. Із кожним клієнтом ми складаємо бланк-замовлення, де покроково прописуємо які саме послуги я буду надавати, та їх вартість.

Я не можу гарантувати стовідсоткового позитивного результату (обставини у кожній справі різні), але я гарантую відповідальність, вчасну роботу у строки та узгодження усіх деталей із клієнтом. Більше 20 років практики навчили мене як працювати із клієнтом, аби зручно і впевнено, себе відчували обидва.

Якщо ви розглядаєте мене, як свого потенційного адвокатів, але все ще вагаєтеся – розвійте свої сумнів під час консультації. Консультація про умови моєї роботи, ціни – безкоштовна.

Наш телефон: (067) 351 35 00
Наша адреса: м. Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703