Реєстрація права власності на земельну ділянку

 

Згідно положень ст. 125 ЗК України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права.

Зареєструвати право власності на земельну ділянку можна через Центр надання адміністративних послуг або у нотаріуса.

Необхідно зауважити, для реєстрації права власності на земельну ділянку, необхідно, щоб їй був присвоєний кадастровий номер у органах Державного земельного кадастру.

Для реєстрації права власності необхідно подати суб'єкту, який буде її проводити, пакет документів, який включатиме: витяг з Державного земельного кадастру, копію та оригінал паспорту заявника, копію та оригінал ідентифікаційного номеру, підтвердження оплати адміністративного збору, документ – підстава виникнення права на ділянку (договір купівлі-продажу (дарування, міни і т.ін.), рішення суду, свідоцтво на спадщину тощо) відповідно до норм чинного законодавства.

Після реєстрації свого права в Державному реєстрі речових прав, Ви станете повноправним власником земельної ділянки та в подальшому зможете розпоряджатись нею на власний розсуд (продати, подарувати, обміняти тощо).

В результаті реєстрації права на земельну ділянку заявник отримує витяг про проведену державну реєстрацію прав.

Адвокатське об’єднання “Твій адвокат” надасть Вам професійну правову консультацію, допоможе сформувати пакет необхідних документів та  швидко і надійно зареєструвати право власності на земельну ділянку.