Розірвання шлюбу з особою, яка вважається зниклою безвісти

 

Непоодинокою є ситуація, коли один з членів подружжя бажає розлучитися, але місцезнаходження іншого йому невідоме. Що робити в такому випадку?

Перш за все – визнати особу зниклою безвісти в судовому порядку. Головною підставою для встановлення даного юридичного факту є відсутність особи протягом одного року за місцем проживання та відсутність будь-яких відомостей про неї і місце її перебування.

Судове рішення, згідно якого особа визнається безвісти відсутньою, може бути кваліфіковане як юридична підстава розірвання шлюбу в органах РАГСу і стати підставою зняття особи з реєстраційного обліку.

Розірвання шлюбу з особою, яка вважається зниклою безвісти є доволі складною справою, адже потрібно зібрати переконливі докази, почекати певний час, підготувати пакет процесуальних документів. Для швидкого і безболісного вирішення цього питання радимо скористатись послугами юристів адвокатського обєднання «Твій адвокат». Ми допоможемо Вам максимально ефективно захистити Ваші права і права Ваших дітей.