Skip to main content

Кейс: як виписати із житла через суд?

By 20.05.20207 Серпня, 2020Блог, Кейси

Ситуацій, коли особа прописана у квартирі чи будинку, але фактично там не проживає – безліч. Людина повинна добровільно знятися із реєстрації якщо переїжджає на інше місце, але інколи власник житла може так і не дочекатися цього.

Таке трапилося і з нашою клієнткою: в її квартирі, окрім неї та її дочки був зареєстрований її колишній зять – чужа та стороння людина, з яким ні вона ні дочка не підтримувала зв’язків уже 10 років.

Зайво прописана людина спричиняла клієнтці незручності – платіжки за комунальні були завеликими, адже розраховувалася додатково ще на одну людину, розмір субсидії був меншим за можливий, а продати кварту із прописаною людиною взагалі практично неможливо.

Вихід є: в таких ситуаціях можна виписати людину через суд. Головне довести у суді, що людина не проживає у квартирі чи будинку уже протягом одного року без поважних причин. Для цього ми зібрали документи та допитала у судовому засіданні сусідів клієнтки.

В результаті, суд повністю задовільнив позов та визнав колишнього зяття клієнтки особою, що втратила право на користування житловим приміщенням. На підставі цього рішення, органи реєстрації і виписали його із квартири.

Якщо у вас схожа ситуація, не баріться та звертайтеся за юридичною допомогою, якщо прописана людина не йде на контакт, то питання можна вирішити лише через суд.

📲 (067) 351 35 00
м. Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703