8 випадків коли потрібно звертатися до адвоката

By 04.06.20207 Серпня, 2020Блог

Не в кожній справі потрібен адвокат: в дрібних спорах можна обійтися і без нього. Коли ж на кону стоять ваше житло, майно, гроші чи сімейні відносини, краще звернутися до адвоката.

Пропоную вам до уваги 8 випадків, коли вам точно потрібне зайти до адвоката на консультацію:

  1. Коли укладаєте договори щодо нерухомості – не важливо, чи це купівля-продаж приватного будинку, чи оренда офісу на 12 кв.м.
  2. Коли позичаєте гроші або позичають у вас – якщо хочете отримати свої гроші, зверніться до адвоката за складенням боргової розписки чи договору.
  3. Коли укладаєте кредитні, іпотечні чи депозитні договори – серйозні гроші потребують серйозного відношення, не будьте легковажними.
  4. Коли ви розумієте, що в силу різних обставин, складної життєвої ситуації, не зможете вчасно повернути борг або виконати інше зобов’язання – у житті буває всяке і тоді краще звернутися до адвоката, який допоможе зменшити негативні наслідки проблемних ситуацій.
  5. Коли реєструєте, ведете чи припиняєте бізнес – щасливий бізнесмен той, хто не відволікається на документи та бюрократію, доручіть це фахівцям.
  6. Коли вас намагаються притягнути до адміністративної чи кримінальної відповідальності – тут без зайвих пояснень, у таких справа кожне своє слово і дію потрібно узгоджувати із адвокатом.
  7. Коли хтось порушив чи порушує ваші права – адвокат підкаже як краще вирішити проблему, може її можна улагодити мирно, а якщо ні – підготує судовий позов.
  8. Коли на вас подали в суд – у вашого опонента, напевне, буде адвокат, не допустіть, аби ваші сили виявилися нерівними.

Побути “сам собі юристом” можна, але не в справах, про які я написав вище. Мій досвід показує, що чим довше людина відкладає візит до адвоката, тим гірше для неї самої – пропускаются строки позовної давності. строки на оскарження, наростають додаткові борги та штрафи. Як результат, коли людина все-таки надумала піти до адвоката, ситуацію або дуже важко, або неможливо владнати.

Потрібен адвокат? Телефонуйте та записуйтеся до мене на консультацію 📲067 351 35 00