Земельне право та нерухомість

 

Операції з нерухомістю є важливою частиною щоденної господарської діяльності юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Їх оформлення строго регулюється чинним законодавством і має ряд характерних нюансів. Воно вимагає обoв’язкового нотаріального посвідчення і наявності пакету документів, які підтверджують правомірність здійснення операцій в сфері нерухомості.

Нотаріуси здійснюють перевірку тільки тих документів, обов’язковість яких встановлена законодавством.

Для того, щоб убезпечити себе від можливих шахрайства і обману, варто довірити аналіз документації професійним юристам. Можна теж скористатися послугою супровід угоди, яка виступить надійною гарантією Ваших захищеності і спокою.

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат» надасть Вам професійну правову консультацію, перевірить документи, які стосуються певного об’єкту нерухомості, допоможуть у процесі оформлення угод купівлі-продажу, оренди, дарування, міни, довічного утримання і т. ін. Ми виступимо надійним гарантом Вашого правового захисту і благополуччя.

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат» надає кваліфіковану юридичну консультацію з питань земельного законодавства і комплекс правових послуг, пов’язаних із правом власності на землю і правом користування земельними ділянками.

Ми допоможемо Вам захистити Ваші права та інтереси.

Наші послуги у сфері земельного права:

•           консультації;

•           аналіз, розробка, правовий супровід договорів оренди та купівлі-продажу;

•           підготовка документів для приватизації землі громадянами України, супровід процесу;

•           вирішення питань стосовно порядку користування земельною ділянкою, відновлення меж земельної ділянки і їх повторного визначення;

•           правовий супровід процесу отримання земельної ділянки;

•           правове представництво на переговорах, в суді і в держорганах.