Про нас

Ми, адвокатське об’єднання «Твій адвокат» – юридична компанія в м. Тернопіль. Наша спеціалізація – супровід та юридична підтримка бізнесу.

Допоможемо Вам на етапі реєстрації компанії, відповімо на питання: «Яку організаційно-правову форму вибрати?», підготуємо статут, а для вже створеної компанії – внесемо правки в установчі документи, вичитаємо та оформимо всю документацію, необхідну в роботі компанії чи юридичної особи-підприємця.

Зазвичай до нас звертаються, коли виникли певні труднощі. Але юристи потрібні не лише тоді, коли все погано. Юридична допомога насамперед необхідна для того, щоб: попереджувати проблеми, розширюватися та масштабуватися, мінімізовувати ризики, при відкритті та закритті компанії і в багатьох інших випадках.

Безкоштовна порада від адвоката – ніколи не зволікайте зі зверненням за професійною юридичною допомогою, відразу шукайте юриста, а ще краще – адвоката. Потім вирішити питання буде важче, а головне – це обійдеться значно дорожче.

Звідси і наше професійне гасло: «Проблеми краще попереджувати, ніж вирішувати».

Ми намагаємося вирішити проблеми, які виникають у наших замовників, за столом переговорів, використовуючи підходи медіації. Без зайвого шуму, якого не люблять ні гроші, ні бізнес, без судової тяганини і втрати дорогоцінного часу. Бо рішення суду завжди законне, але не завжди справедливе. Тому до нього ми звертаємося лише в крайньому випадку, якщо переговори не спрацювали.

Для того, щоб надавати Вам незмінно якісні послуги, ми ретельно відслідковуємо всі зміни законодавства і багато вчимося. Так, Ольга Боднар, керуючий об’єднання, є кваліфікованим медіатором, Руслана Козак спеціалізується на темі договірних відносин, а Сергій Алексенко – на вирішенні проблем в організації та діяльності бізнесу. Детальніше з адвокатами об’єднання можна познайомитися нижче.

Чому наші клієнти обирають нас:

  1. В об’єднанні працюють лише кваліфіковані адвокати;
  2. Кожен з членів об’єднання є експертом в обраній галузі права;
  3. Наша спеціалізація – юридичний супровід бізнесу;
  4. Повна конфіденційність інформації – про наших клієнтів ми не говоримо навіть між собою;
  5. Працюємо швидко, оскільки маємо надійних партнерів-нотаріусів, реєстраторів, експертів з оцінки майна;
  6. Незалежність – наша компанія приватна, функціонує без грантів та зовнішньої фінансової допомоги, тому на нас не мають впливу ні бізнесові, ні політичні, ні провладні структури.

Ми працюємо в команді, Ваш результат – це наш результат, і навпаки.

Наша команда

Ольга Боднар
Ольга Боднар
керуючий об'єднання, адвокат, медіатор

Ольга Боднар, керуючий адвокатського об’єднання «Твій адвокат», має більше 20 років практичного досвіду роботи у сфері бізнес-права і є кваліфікованим медіатором. Спеціалізується на договірній,  претензійно-позовній роботі, здійснює представництво інтересів підприємств у судах.

Сергій Алексенко
Сергій Алексенко
юрист, заступник керуючого об'єднанням

Сергій Алексенко є досвідченим експертом в сферах господарського, земельного, адміністративного права. Спеціалізується на вирішенні проблем організації та ведення бізнесу. Відвідує велику кількість тренінгів, семінарів, навчань, які стосуються актуальних змін українського законодавства.

Руслана Козак
Руслана Козак
адвокат, партнер

Руслана Козак є досвідченим фахівцем у сфері договірних відносин, спеціалізується на податковому, адміністративному, цивільному, сімейному праві. 

Сніжанна Дячук
Сніжанна Дячук
помічник адвоката

Сніжана Дячук є фахівцем в сферах цивільного, житлового та  адміністративного права. Її сильними сторонами є аналітичні здібності, професійна обізнаність, вміння вчитися та постійне самовдосконалення.

Ірина Попик
Ірина Попик
юрист

Ірина Попик є спеціалістом зі сфери цивільного права, має відмінні навики складання процесуальних документів, постійно вдосконалює рівень професійних знань, досліджує актуальні зміни чинного законодавства.