Реєстрація бізнесу

Підприємці, котрі розпочинають ведення власного бізнесу, часто постають перед складним вибором — якою буде організаційно-правова форма юридичної особи — новоствореного підприємства.

До найбільш поширених організаційних форм комерційних організацій належать: Товариства з обмеженою відповідальністю — ТОВ, приватні підприємства — ПП та акціонерні товариства — АТ.

Багаторічний досвід роботи демонструє, що ТОВ являється найпоширенішою формою організаційно-правової реєстрації підприємств, така популярність пояснюється тим, що вона має ряд незаперечних переваг порівняно з АТ і ПП.

  • Частки засновників ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю) чітко визначені і розподілені. 
  • Допускається вихід будь-кого із засновників зі складу ТОВ в будь-який момент його існування. В цьому випадку він має право вимагати виплати частини, співрозмірної з його часткою в статутному капіталі.
  • Мінімальний розмір для формування статутного капіталу ТОВ не регламентований чинним законодавством, і це дає змогу в найстиліші терміни здійснити процес реєстрації товариства.
  • Засновники ТОВ не ризикують власним майном, оскільки Товариство з обмеженою відповідальністю несе зобов'язання перед кредиторами лише своїм майном.

Реєстрація ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю) вимагає досконалого знання юридичних аспектів процесу. Довіривши створення Вашої компанії професійним бізнес-адвокатам, Ви можете бути цілком впевнені в дотриманні всіх норм чинного законодавства.

Якщо Вам потрібна реєстрація ТОВ у Тернополі, юристи нашої фірми радо  допоможуть Вам вирішити це питання максимально швидко і легко.