Договірне право

 

Складання договорів

Укладення договорів є одним з невід’ємних атрибутів успішного бізнесу. Грамотно складений договір є гарантією захисту Вас та Вашого бізнесу від неприємних несподіванок.

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат» надасть Вам такі послуги:

Підготовка проектів договорів, контрактів, угод (в тому числі і зовнішньоекономічних).

  1. Аналіз поданих проектів договорів стосовно їхньої відповідності чинному законодавству та інтересам компанії клієнта.
  2. Юридичний супровід процедури укладення договору (розробка детального плану процедури).
  3. Представництво інтересів клієнта під час переговорів стосовно узгодження умов договорів.
  4. Аналіз договорів приєднання – типових і приблизних договорів, визначення головних ризиків, розробка пропозицій стосовно їх усунення (мінімалізація).
  5. Юридичний супровід процедури, узгодження умов договорів у судовому порядку.
  6. Юридичний супровід процесу підписання договорів, їх нотаріального завірення і реєстрації  у встановленому законом порядку.
  7. Підготовка внутрішніх документів, необхідних для укладення клієнтом відповідного договору (рішення відповідних уповноважених органів на укладення договору).
  8. Розробка типових договорів із врахуванням спеціалізації та індивідуальних особливостей компанії клієнта.
  9. Підготовка юридичних консультацій з питань договірного права.

Допомога досвідчених адвокатів з «Твій адвокат» стане надійною запорукою Ваших захищеності та спокою.

Правова експертиза договорів

Проведення переговорів і укладення договорів є невід’ємним атрибутом бізнесу. Грамотно складений договір, який відповідає чинному законодавству, є запорукою успішного ведення економічної діяльності, Ваших безпеки та спокою.

Правова експертиза договорів потрібна не тільки юридичним та фізичним особам, але і тим громадянам, які планують купівлю житла, інвестування, договір пайового будівництва тощо.  Обов’язково звертайтеся за допомогою до кваліфікованих адвокатів, які проекзаменують запропонований Вам договір і визначать, чи не намагаються Вас ошукати недобросовісні забудовники та інвестори.

Юристи адвокатського об’єднання «Твій адвокат» нададуть Вам вичерпну юридичну консультацію і допоможуть захиститись від небажаних ризиків і втрат. Ми проаналізуємо договори, встановимо, чи відповідають вони чинному законодавству і винесемо експертну оцінку, яка гарантуватиме той факт, що Ваші інтереси надійно захищені.