Поновлення на роботі

 

Процес поновлення на роботі доволі клопіткий і має ряд своїх особливостей. Зазвичай, намагаючись вирішити питання мирним шляхом, незаконно звільнена особа звертається до колишнього роботодавця з письмовою вимогою про поновлення на роботі, належно обґрунтувавши власну позицію.

Як показує досвід, досягти консенсусу таким шляхом вдається вкрай рідко, і тоді доводиться звертатися до суду з позовом про поновлення на роботі та про компенсацію за період вимушеного прогулу або різниці в заробітній платі за час виконання нижчеоплачуваної роботи.

За результатами розгляду справи, якщо Вами буде обрана вірна правова позиція та будуть надані докази незаконності звільнення, суд  ухвалить позитивне  рішення, яке підлягає негайному виконанню.

Рішення суду вважається виконаним з моменту видання наказу чи розпорядження про поновлення позивача на роботі і внесення запису про це до його трудової книжки.

Якщо вважаєте, що Ваше право на працю було порушене роботодавцем, і звільнення або переведення на іншу роботу було незаконним, Вам краще звернутися за професійною юридичною допомогою, адже захист Ваших прав, скоріше за все, включатиме в себе процедуру судового розгляду.

Юристи адвокатського об'єднання “Твій адвокат” допоможуть Вам швидко та успішно вирішити трудовий спір і відновити порушені трудові права.