Оскарження та розірвання кредитного договору

 

У Вас виникли проблеми з кредитом: банк збільшив розмір виплат по кредиту без Вашого відома, і Вам безпідставно нараховані штрафні санкції? У таких випадках не варто зволікати, адже з кожним днем Вам можуть нараховувати все більші суми для оплати.

Для оскарження кредитного договору необхідно провести його правову експертизу, перевірити дотримання банком умов угоди, перерахунок нарахованих виплат і штрафних санкцій. Оскарження кредитного договору може відбуватися в позасудовому порядку шляхом підписання мирової угоди між особою та установою, яка надала їй кредит. Це потребує підготовки ряду письмових претензій та грамотної побудови відносин із банком чи з іншою кредитною установою. Проте досвід показує, що вирішити кредитний спір таким чином вдається рідко: оскарження кредитних договорів майже завжди відбувається в судовому порядку і до цього процесу потрібно поставитися з максимальною відповідальністю.

Суд своїм рішенням може визнати кредитний договір або окремі його частини недійсними коли:

•          у договорі порушено права позичальника, наприклад, передбачено можливість банку в односторонньому порядку без узгодження з іншою стороною змінювати умови договору;

•          договір або його частина не відповідає вимогам національного законодавства;

•          в якості застави використане майно, яке знаходиться у спільній власності, а інші співвласники не надавали на це згоду та в ряді інших випадків.

Спори з банками чи іншими кредитними установами, зважаючи на їх складність, завжди вимагають від їх сторін високого рівня кваліфікації. Звертайтесь за професійною юридичною допомогою в АО “Твій адвокат”. Ми зробимо все необхідне для того, щоб ефективно захистити Ваші права у кредитних правовідносинах.