Визнання права власності

 

Спадкування майна, оформлення права на спадщину є чи не найпоширенішими питаннями, з якими зіштовхуються професійні юристи протягом своєї  роботи.

Ідеальний варіант розвитку ситуації передбачає, що спадкоємці надають нотаріусу пакет документів, в якому є все необхідне: підтвердження факту смерті спадкодавця, докази наявності родинних зв'язків між покійним і спадкоємцями, правовстановлюючі документи на спадкове майно. Після ретельного ознайомлення з документами нотаріус, згідно з нормами ЗУ “Про нотаріат”, видає свідоцтво про право на спадщину.

Проте, в реальному житті нерідко буває таке, що потенційний спадкоємець, внаслідок певних обставин, не може пред'явити необхідні документи. В такому випадку вирішення проблеми здійснюється в судовому порядку, шляхом подання позовної заяви про визнання права власності на майно в порядку спадкування. Подібний позов може бути задоволений судом тільки у тому випадку, коли з боку позивача надані переконливі та вагомі докази.

Юристи адвокатського об'єднання “Твій адвокат” проаналізують Вашу ситуацію та підкажуть оптимальний шлях вирішення проблеми. Ми допоможемо захистити Ваші інтереси та зробимо все для того, щоб Ваші права у спадкових правовідносинах були дотримані належним чином.