Розлучення

 

Розлучення є делікатним і специфічним процесом, який потребує не лише надання кваліфікованої юридичної допомоги, а й правильної психологічної підтримки.

Адвокат у сімейних справах виступає як третя особа, яка об’єктивно оцінює ситуацію, допомагає вирішити зустрічні претензії і знайти рішення, яке задовольнило би обидві сторони.

  Складність розлучення зазвичай полягає у наявності між подружжям взаємних звинувачень і образ, тому насамперед адвокат повинен продемонструвати виважений професійний підхід і почуття такту. В цьому випадку надзвичайно гостро стоїть проблема дотримання адвокатської таємниці, оскільки розголошення подробиць сімейного життя може завдати непоправної шкоди, особливо коли питання стосується неповнолітніх дітей. Досвідчені юристи адвокатського об’єднання «Твій адвокат» завжди дотримуються політики конфіденційності і проявляють  виключну тактовність.

Довірте представництво Ваших інтересів спеціалістам адвокатського об’єднання «Твій адвокат», і ми докладемо максимальних зусиль для того, щоб питання Вашого розлучення було вирішене максимально швидко і успішно.