Розробка внутрішньої документації

 

Кожне успішне підприємство повинне  мати правильно розроблену та впорядковану внутрішню документацію.

Внутрішня документація підприємства включає в себе широкий спектр документів, які регламентують діяльність підприємства та оформлені згідно чинного законодавства України.

Юристи адвокатського об’єднання «Твій адвокат» мають великий досвід розробки внутрішньої документації.

Ми надамо Вам якісну юридичну консультацію та допоможемо в розробці внутрішніх документів, таких як:

-          посадові інструкції;

-          трудові договори, контракти;

-          штатний розпис;

-          правила внутрішнього трудового розпорядку;

-          накази, розпорядження, положення і т. ін.

З нами Ви можете бути абсолютно певні у тому, що внутрішня документація, яка регулює діяльність Вашого бізнесу, у повному порядку.

Також, хочемо наголосити, що ефективний захист Ваших ресурсів від стороннього втручання є передумовою успішного бізнесу.

Комерційна таємниця, згідно зі ст. 505 ЦКУ, є типом інформації, яка становить безсумнівну цінність для юридичної чи фізичної особи, стосовно неї вжиті заходи захисту секретності та конфіденційності.

До комерційної таємниці можуть відноситися: плани розвитку та маркетингова стратегія, цінова політика, винаходи, раціоналізаторські пропозиції тощо.

Існують надійні законодавчі механізми, які допомагають захистити комерційну таємницю. Один із них – Положення про комерційну таємницю.

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат» надасть Вам вичерпну консультацію стосовно складання Положення, врахує всі нюанси Вашого питання і допоможе захистити Ваші напрацювання і бізнес найбільш дієво.