Внесення змін в установчі документи

 

Юристи для бізнесу нашої фірми в найкоротші терміни перереєструють Ваше підприємство, незалежно від того, якою є його організаційно-правова форма.

Кожна організаційно-правова форма підприємства має свої особливості (нюанси) перереєстрації, що впливає на процес оформлення документів.

Перереєстрація статуту підприємства потрібна у тому випадку, коли Ви прийняли рішення внести будь-які зміни в установчі документи Вашої компанії.

Якщо Вам потрібно внести будь-які зміни у документацію Вашого підприємства, пропонуємо нашу юридичну консультацію і кваліфіковану допомогу у вирішенні цього питання. Якщо перед Вами постає питання кардинальних змін – ми допоможемо швидко перереєструвати у ТОВ.

Основні види змін:

-          зміна назви підприємства;

-          зміна юридичної адреси;

-          зміна керівника;

-          зміна розміру статутного капіталу;

-          зміна складу засновників або учасників;

-          зміна виду діяльності (КВЕД)

Перереєстрація — один з основних напрямків нашої роботи.

Наші юристи для бізнесу максимально швидко підготують пакет необхідних документів і проведуть успішну перереєстрацію у держорганах.

Слід пам'ятати, що згідно Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, який набув чинності 17.06.2018р, положення існуючих Статутів ТОВ втратять свою чинність в червні 2019 року. Невідповідність  статутів чинному законодавству спричинить проблеми товариств в роботі з контролюючими органами, органами Державної фіскальної служби і банками. Тому варто поспішити і якомога швидше привести статути у відповідність до вказаних змін.