Взаємодія з органами державної влади

 

Взаємодія з органами державної виконавчої влади є невід’ємною складовою процесу ведення господарської діяльності. В процесі здійснення економічної діяльності іноді виникають неприємні ситуації, пов’язані з неправомірними діями з боку державних органів: податкової інспекції, прокуратури, виконавчої служби, екологічної інспекції, інспекції держпраці тощо. Для того, щоб відстояти власні права, слід без жодних зволікань звернутися до професійних адвокатів. Оскарження рішень і постанов державних органів – складний і клопіткий процес, в якому незамінними помічниками будуть юридичний досвід, вміння домовлятися і досконале знання правових тонкощів. Юристи адвокатського об’єднання «Твій адвокат» аналізують всі, навіть найменш відчутні зміни чинного законодавства і гарантуємо нашим клієнтам доступ до актуальної правової інформації.

Юристи адвокатського об’єднання «Твій адвокат» допоможуть Вам надійно захистити Ваші права та інтереси.

Наші послуги:

•           юридична консультація стосовно правомірності дій державних органів у конкретній ситуації;

•           аналіз питання і планування механізму подальших дій;

•           підготовка і подання необхідних заяв чи запитів;

•           представництво інтересів клієнта у переговорах з органами державної влади;

·            підготовка позовних заяв щодо оскарження рішень державних органів (податкової інспекції, прокуратури, виконавчої служби, екологічної інспекції, інспекції держпраці тощо) та органів місцевого самоврядування;

·            представництво в господарських, адміністративних, загальних судах, органах виконавчої служби; в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій.