Оскарження рішень Держархбудінспекції

 

У Вас виникли проблеми у відносинах із органами Державної архітектурної-будівельної інспекції?

Наші юристи нададуть Вам вичерпну юридичну консультацію, незалежно, чи це справа пов'язана із застосуванням законодавства про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, чи справа, що виникла з самочинного будівництва.

Ефективним засобом вирішення проблем у цій сфері є оскарження рішень Держархбудінспекції про встановлення факту правопорушення.

Згідно законодавства про відповідальність в сфері містобудівної діяльності основним видом стягнення у цій сфері є накладення штрафу. Його розмір залежить від ступеня тяжкості правопорушення і варіюється  на сьогодні від десяти і аж до дев'ятисот прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Адвокати нашого об’єднання проаналізують дотримання контролюючим органом процедури перевірки на всіх її етапах, адже навіть, на перший погляд, найменше відступлення від неї може стати підставою для скасування рішення Держархбудінспекції.

Адвокатське об’єднання «Твій адвокат», проаналізує всі аспекти Вашого питання та допоможе Вам грамотно захистити власні права.